Materac Brooklyn Bridge Serta 120x200

Aktywne filtry

Materac Brooklyn Bridge Serta 120x200 - Luksusowy Sen w Stylu Manhattanu!

Zapraszamy do poznania materaca Brooklyn Bridge Serta w rozmiarze 120x200 - idealnego połączenia komfortu, elegancji i nowoczesności. Ten wyjątkowy materac, inspirowany słynnym mostem w Nowym Jorku, gwarantuje nie tylko głęboki sen, ale także optymalną regenerację Twojego ciała każdej nocy.

Dwustronna konstrukcja o średniej twardości doskonale dopasowuje się do Twojego ciała, zapewniając maksymalną wygodę i relaks podczas snu. Pokrycie z tkaniny z Aloe Vera jest nie tylko przewiewne i przyjemne w dotyku, ale także trwałe i łatwe w utrzymaniu.

Materac Brooklyn Bridge Serta 120x200 wyróżnia się również trwałością i wytrzymałością. Wzmocnione krawędzie zapewniają stabilność, a wkład sprężynowy Multispring dba o zdrowy kręgosłup i odpowiednie podparcie dla całego ciała. Dodatkowo, warstwa wełny owczej i naturalnej bawełny zapewniają komfort termiczny i antyalergiczność.

Materac Brooklyn Bridge Serta 120x200 to połączenie zaawansowanych technologii, naturalnych materiałów i renomy marki Serta, które sprawi, że każda noc będzie dla Ciebie wyjątkowa!

Cena materaca Brooklyn Bridge 120x200: 3740 zł

Sprawdź pozostałe materace Serta.