Materac Brooklyn Bridge Serta 140x200

Aktywne filtry

Materac Brooklyn Bridge Serta 140x200

Odkryj niezrównany komfort snu z materacem Brooklyn Bridge Serta w rozmiarze 140x200. Ten wyjątkowy materac, inspirowany słynnym mostem w Nowym Jorku, to kwintesencja innowacji i nowoczesności w świecie snu. Jego dwustronna konstrukcja o średniej twardości doskonale dopasowuje się do Twojego ciała, zapewniając niezrównany relaks po całym dniu.

Główne cechy materaca Brooklyn Bridge:

  • Gwarancja 10 lat: Materac Brooklyn Bridge Serta zapewnia pełne 10 lat gwarancji na wnętrze, co świadczy o jego niezwykłej trwałości i jakości.
  • Wzmocnione krawędzie: Zastosowane wzmocnione krawędzie zwiększają wytrzymałość materaca, co pozwala na długotrwałe korzystanie z niego.
  • Wkład sprężynowy Multispring: Dzięki innowacyjnemu wkładowi sprężyn kieszeniowych Multispring, materac zapewnia doskonałe wsparcie dla kręgosłupa i wyjątkową wygodę podczas snu.
  • Naturalne materiały: Wełna owcza i bawełna naturalna użyte w konstrukcji materaca gwarantują nie tylko komfort termiczny, ale także antyalergiczność i hipoalergiczność, co sprawia, że sen staje się jeszcze bardziej relaksujący i bezpieczny.

Konstrukcja materaca:

  1. Tkanina z Aloe Vera: Pokrycie z tkaniny z Aloe Vera jest nie tylko przewiewne i przyjemne w dotyku, ale także trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości.
  2. Włókno klimatyczne: Włókno klimatyczne zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, co sprawia, że sen staje się jeszcze bardziej komfortowy.
  3. Wełna owcza: Wełna owcza dodaje materacowi miękkości i naturalności, jednocześnie zapewniając antyalergiczne właściwości.
  4. Pianki różnej twardości: Zastosowane pianki różnej twardości zapewniają optymalne wsparcie dla każdej części ciała, eliminując punkty nacisku i zapewniając równomierne rozłożenie ciężaru.
  5. Sprężyny kieszeniowe: Innowacyjny system sprężyn kieszeniowych Multispring gwarantuje doskonałe wsparcie dla kręgosłupa i zapewnia niezrównany komfort snu.

Dlaczego warto zainwestować w Materac Brooklyn Bridge Serta?

Materac Brooklyn Bridge Serta to nie tylko symbol komfortu i luksusu, ale także inwestycja w zdrowy sen i dobry nastrój każdego dnia. Dzięki zaawansowanym technologiom, trwałym materiałom i renomie marki Serta, ten materac spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, zapewniając niezrównany relaks i regenerację każdej nocy.

Cena materaca Brooklyn Bridge 140x200: 4090zł

Sprawdź pozostałe materace Serta.