Materac Brooklyn Bridge Serta 160x200

Aktywne filtry

Materac Brooklyn Bridge Serta 160x200

Odkryj niepowtarzalny komfort snu z materacem Brooklyn Bridge Serta w rozmiarze 160x200. Ten wyjątkowy produkt, zainspirowany słynnym mostem w Nowym Jorku, łączy w sobie innowacyjne rozwiązania techniczne i naturalne materiały, zapewniając niezrównaną jakość snu. Konstrukcja dwustronna o średniej twardości doskonale dopasowuje się do kształtu Twojego ciała, zapewniając maksymalny relaks i regenerację po całym dniu.

Główne cechy:

  • Gwarancja 10 lat: Materac Brooklyn Bridge Serta oferuje pełne 10 lat gwarancji na wnętrze, co dowodzi jego wyjątkowej trwałości i solidności.
  • Wzmocnione krawędzie: Specjalnie wzmocnione krawędzie zapewniają większą wytrzymałość i stabilność, co sprawia, że materac zachowuje swoją doskonałą formę przez długie lata.
  • Wkład sprężynowy Multispring: Innowacyjny system sprężyn kieszeniowych Multispring zapewnia optymalne wsparcie dla kręgosłupa i eliminuje punkty nacisku, gwarantując zdrowy i komfortowy sen.
  • Naturalne materiały: Wełna owcza i bawełna naturalna użyte w konstrukcji materaca gwarantują nie tylko doskonały komfort termiczny, ale także naturalną odporność na alergeny, co pozwala cieszyć się spokojnym snem bez obaw.

Konstrukcja materaca:

  1. Tkanina z Aloe Vera: Przewiewna i przyjemna w dotyku tkanina z Aloe Vera zapewnia długotrwałą świeżość i czystość materaca.
  2. Włókno klimatyczne: Włókno klimatyczne reguluje temperaturę podczas snu, zapewniając optymalne warunki dla wypoczynku.
  3. Wełna owcza: Dodana wełna owcza zapewnia naturalną miękkość i sprężystość, jednocześnie chroniąc przed alergenami.
  4. Pianki różnej twardości: Zastosowane pianki o różnej twardości zapewniają idealne wsparcie dla różnych części ciała, eliminując dyskomfort i zapewniając równomierny rozkład ciężaru.
  5. Sprężyny kieszeniowe: System sprężyn kieszeniowych Multispring gwarantuje doskonałą adaptację do kształtu ciała i optymalne podparcie kręgosłupa, zapewniając głęboki i bezpieczny sen.

Dlaczego warto zainwestować w Materac Brooklyn Bridge Serta?

Materac Brooklyn Bridge Serta to nie tylko wybór komfortu, ale także inwestycja w zdrowy sen i dobre samopoczucie. Dzięki zaawansowanym technologiom, solidnym materiałom i renomie marki Serta, ten materac spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, zapewniając niezrównany relaks i regenerację każdej nocy.

Cena materaca Brooklyn Bridge 90x200: 4490zł

Sprawdź pozostałe materace Serta.